2002-2003 ж.т. жасөспірімдер арасындағы облыс чемпиондары анықталды

649

6-8 қазан аралығында мамандандырылған бокс клубында бокстан 2002-2003 ж.т. жасөспірімдер арасында Атырау облысы біріншілігі өтті. Сайыста жеңіске жеткен боксшылар облыс құрамасына алынып, алдағы ірі жарыстарда Атырау намысын қорғайтын болады. Айдос Дәулетов жаттықтыратын жасөспірімдер құрамасы Алматы қаласында оқу-жаттығу жиынынан өтеді.

Облыс біріншілігінде төмендегі боксшылар жеңіске жетті.

42 кг:
1 — Қайратов Жандос (бокс клуб)
2 — Бермағамбетов Қанат (Мақат)
3 — Қонысұлы Елсұлтан (Махамбет)
3 — Мағзомов Аманер (Махамбет)

44 кг:
1 — Ингаев Нұрқуатбек (бокс клуб)
2 — Сарсенғалиев Нұрдәулет (Жылой)
3 — Қараев Айбек (Мақат)
3 — Жайбуриев Нұрсұлтан (бокс клуб)

46 кг:
1 — Мәдениетов Қожа (бокс клуб)
2 — Зайыр Бейбарыс (Исатай)
3 — Ғалымжанов Бексұлтан (Құрамнғазы)
3 — Байманов Бекзат (бокс клуб)

48 кг:
1 — Жұмагерей Айхан (ОРМБЖСМ)
2 — Махмиденов Мейіржан (Исатай)
3 — Махамбетов Олжас (ОРМБЖСМ)
3 — Жандолов Ерқанат (Исатай)

50 кг:
1 — Нұрланұлы Бексұлтан (бокс клуб)
2 — Сабыров Саламат (ОРМБЖСМ)
3 — Насихатов Бекзат (ОРМБЖСМ)
3 — Ебжанов Жалғас (Мақат)

52 кг:
1 — Тасбулатов Ғалымжан (ОРМБЖСМ)
2 — Кинесов Бекхат (Жылой)
3 — Гайсиев Берік (бокс клуб)
3 — Төлегенов Манарбек (ОРМБЖСМ)

54 кг:
1 — Бітімов Бекзат (бокс клуб)
2 — Нұрымов Дамир (Исатай)
3 — Махмудов Дания (Исатай)
3 — Халелов Ақылбек (ОРМБЖСМ)

57 кг:
1 — Гарипуллаев Алтынбек (бокс клуб)
2 — Жұмағалиев Алмаз (ОРМБЖСМ)
3 — Набидолла Бекзат (ОРМБЖСМ)
3 — Жолдасқалиев Нұрасыл (Исатай)

60 кг:
1 — Құмарғалиев Аялан (Құрманғазы)
2 — Темірболатов Сұлтанбек (бокс клуб)
3 — Ермуханов Асылхан (Жылой)
3 — Рахметов Айбар (ОРМБЖСМ)

63 кг:
1 — Рамазанов Бексұлтан (Құрманғазы)
2 — Бақтығали Байдолла (бокс клуб)
3 — Мурзағалиев Сағынжан (Мақат)

66 кг:
1 — Ердәулет Иса (ОРМБЖСМ)
2 — Қылышбаев Нұрдәулет (ОРМБЖСМ)
3 — Нәсіпқалиев Диас (Махамбет)
3 — Мырзабеков Бекзат (Махамбет)

70 кг:
1 — Ақаев Исламбек (бокс клуб)
2 — Төлеуғалиев Нұртас (Исатай)

75 кг:
1 — Черкащенинов Михаил (Жылой)
2 — Мейірбеков Шалқар (Исатай)
3 — Гизатуллин Нұрхат (ОРМБЖСМ)

+80 кг:
1 — Мұратов Исламбек (бокс клуб)
2 — Жанбулатов Аян БЖСМ-2
3 — Орынғалиев Бекзат (бокс клуб)

ПІКІР ҚАЛДЫРУ

Пікіріңізді жазыңыз!
Өтінеміз, аты-жөніңізді дазыңыз