15-18 қаңтар күндері мамандандырылған бокс клубында 2000-2001 жылы туылған жастар арасында Атырау облысы біріншілігіні өтті.

Бұл жарыста үздік атанып, көзге түскен жас боксшылар облыс құрамасына іріктелініп алынатын болады. Жарыс қорытындысы бойынша Атырау облысының жастар құрамасы жасақталынып, әрімен қарай сол боксшылармен тыңғылықты жаттығу жұмыстары басталады.

Үш күн бойы облысымыздағы ең мықты деген жас боксшылар іріктелді.

Сайыс қорытындысы бойынша Мамандандырылған бокс клуб спортшылары 4 алтын, 3 күміс және 3 қола медальмен жалпы есепте бірінші орын алды.

Екінші орында 2 алтын және 3 қола медальмен ОРМБЖСМ. Үздік үштікті Құрманғазы және Исатай аудандарының боксшылары 1 алтын және 1 қола медальмен бөлісіп тұр.

1. Бокс клуб (4 — 3 — 3).
2. ОРМБЖМ (2 — 0 — 3).
3. Құрманғазы (1 — 1 — 0).
3. Исатай (1 — 1 — 0).
5. ЖСШМ (1 — 0 — 1).
6. Махамбет (0 — 3 — 1).
7. БЖСМ — 2 (0 — 1 — 1).
8 Жылой (0 — 0 — 3).

Жеңімпаздар мен жүлдегерлер:

46 кг:
1. Тажиев Мұрат (ЖСШМ).
2. Асқар Сәкен (Махамбет).

49 кг:
1. Байболов Мейірбек (Бокс клуб).
2. Бекболатұлы Аманжол (Исатай).
3. Жеткербаев Бейбарыс (Жылой).
3. Исқалиев Бақтияр (Бокс клуб).

52 кг:
1. Тлеушов Әділхан (ОРМБЖСМ).
2. Сиражев Бекзат (Құрманғазы).
3. Нұралин Әділет (ОРМБЖСМ).
3. Хамит Ақылбек (Жылой).

56 кг:
1. Сайфуллин Азамат (Құрманғазы).
2. Якуб Назарбек (Бокс клуб).
3. Қайыржанов Асылхан (ЖСШМ).
3. Бекқалиев Мустаһим (Бокс клуб).

60 кг:
1. Ғалымжанұлы Асылжан (Исатай).
2. Тоқтаров Батырлан (Бокс клуб).
3. Сарсенбаев Алихан (ОРМБЖСМ).
3. Уапов Бауыржан (БЖСМ-2).

64 кг:
1. Бітімов Абылайхан (Бокс клуб).
2. Жәкенов Нұрғиса (Бокс клуб).
3. Рахметолла Еламан (Бокс клуб).
3. Берішхан Бекзат (Жылой).

69 кг:
1. Нұрымов Нүркен (Бокс клуб).
2. Нагумашев Асыланбек (БЖСМ-2).
3. Қаражігітов Нұрсұлтан (ОРМБЖСМ).
3. Қуангереев Иса (Махамбет).

75 кг:
1. Дарханов Рахат (ОРМБЖСМ).
2. Ибраемов Бекен (Махамбет).


81 кг:
1. Серкебай Дарын (Бокс клуб).
2. Ероллин Бекарыс (Махамбет).

ПІКІР ҚАЛДЫРУ

Пікіріңізді жазыңыз!
Өтінеміз, аты-жөніңізді дазыңыз